У Дніпрі відкрили бронзову мініскульптуру, присвячену марафонському руху

У рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у місті відкрили ще одну бронзову мініскульптуру. Вона присвячена марафонському руху. Витвір розмістили на Фестивальному причалі. «Ми дуже радіємо, що такий символ бігового руху з’явився на набережній нашого міста. Таким чином ми нагадуємо людям, що піклуватися про своє здоров’я, займатися фізичною культурою та спортом – це найкращий внесок у своє майбутнє», – зазначила під час відкриття скульптури президент Федерації легкої атлетики м. Дніпра та Дніпропетровської області Марина Філатова.

Загалом у рамках проєкту «Відчуй Дніпро» з’явиться вісім бронзових мініскульптур. Усі вони присвячені видатним особистостям чи значущим подіям, які пов’язані з історією Дніпра. Це – ініціатива мешканців Дніпра, яка перемогла у «Бюджеті участі» та отримала фінансування для реалізації.

«Дніпро – це не тільки промислове місто, воно має безліч туристичних принад. Ось такими мініскульптурами ми показуємо, яке багатогранне наше місто», – каже автор проєкту «Відчуй Дніпро» Карен Агаджанян. Нагадаємо, проєкт стартував цьогоріч на День міста, 12 вересня. Перша бронзова мініскульптура була присвячена Олександру Полю, її розташували біля будівлі Дніпровської міської ради. Другу відкрили 24 грудня біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана. Вона присвячена диригенту Гургену Карапетяну.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.