Кадрові рішення та бюджет-2021: Борис Філатов підбив підсумки останньої цьогорічної сесії міськради

Під час другого пленарного засідання І сесії Дніпровської міськради VIII скликання вдалося ухвалити низку важливих для міста рішень. Так, депутати проголосували за муніципальний бюджет на 2021 рік, обрали секретаря міської ради та визначилися з персональним складом і керівниками профільних комісій.

Переобрання Олександра Санжари на посаду секретаря міськради Борис Філатов назвав результатом наявності чималої довіри, котру вдалося здобути завдяки системній роботі із депутатським корпусом у попередні періоди: «Його підтримала велика кількість депутатів від різних фракцій і груп (48 депутатів), про що свідчать результати голосування».

Коментуючи розподіл міських обранців у депутатських комісіях і групах, мер Філатов зауважив, що кожен із тих, хто хоче працювати та показувати результат, мав можливість, зокрема, обійняти керівні посади в депутатських комісіях – незалежно від партійної приналежності.

Щодо нового кошторису міста, то він спрямований насамперед на убезпечення захищених статей бюджету. Це дозволило закрити питання, пов’язані з нарахуванням зарплат і соціальних виплат.

«Головне – ми ухвалили так званий драфт бюджету, щоб у 2021-му році місто не «влетіло» на одну дванадцяту. Бюджет – це живий механізм. Думаю, що на перших сесіях наступного року він буде переголосовуватися», – сказав Борис Філатов. Він також додав, що лише одна фракція у сесійній залі проголосувала проти, утім не надала щодо цього жодних пояснень.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.