У Дніпрі утворили 11 постійних комісій міської ради та затвердили їхній керівний та персональний склад
16 грудня під час 2-го пленарного засідання І сесії Дніпровської міської ради VІІI скликання депутати затвердили одинадцять постійних комісій міськради, а також їхній керівний та персональний склад:
I. З питань бюджету та фінансів
1. |
Нікітін Сергій Михайлович |
– |
голова комісії |
2. |
Маринчук Северин Георгійович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Павлов Артем Григорович |
– |
секретар комісії |
4. |
Безуглий Олексій Леонідович |
|
|
5. |
Куян Олена Олександрівна |
|
|
6. |
Гивель Ярослав Орестович |
|
|
7. |
Тарасова Єсенія Олександрівна |
|
|
II. З питань житлово-комунального та дорожнього господарства
1. |
Шевченко Сергій Анатолійович |
– |
голова комісії |
2. |
Андрієнко Антон Олегович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Глікман Михайло Миколайович |
– |
секретар комісії |
4. |
Вишневецький Руслан Юрійович |
|
|
5. |
Васил’єв Борис Юрійович |
|
|
6. |
Губерт Василь Петрович |
|
|
III. З питань промисловості, підприємництва та торгівлі
1. |
Гороховський Михайло Семенович |
– |
голова комісії |
2. |
Петрицька Валерія Вікторівна |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Стєпанян Олена Олександрівна |
– |
секретар комісії |
4. |
Солоха Віталій Васильович |
|
|
5. |
Лаппо Ігор Миколайович |
|
|
IV. З питань транспорту та зв’язку
1. |
Примаков Каміль Юрійович |
– |
голова комісії |
2. |
Васючков Іван Олександрович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Григорук Олег Романович |
– |
секретар комісії |
4. |
Клименко Андрій Володимирович |
|
|
5. |
Клюєв Артем Геннадійович |
|
|
6. |
Мірошніченко Олександр Дмитрович
|
|
|
V. З питань архітектури, містобудування та земельних відносин
1. |
Кривошеєв Євген Валерійович |
– |
голова комісії |
2. |
Пустовий Сергій Володимирович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Щербатов Дмитро Олексійович |
– |
секретар комісії |
4. |
Коробов Юрій Анатолійович |
|
|
5. |
Краснопольський Сергій Владленович |
|
|
6. |
Пилипенко Наталія Василівна |
|
|
VI. З питань комунальної власності та законності
1. |
Чорний Микола Валерійович |
– |
голова комісії |
2. |
Федоренко Володимир Володимирович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Бондаренко Олексій Григорович |
– |
секретар комісії |
4. |
Денисенко Олег Олександрович |
|
|
5. |
Басов Станіслав Андрійович |
|
|
|
|
|
|
VII. З питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних зв’язків та енергозбереження
|
|||
1. |
Хмельников Артем Олександрович |
– |
голова комісії |
2. |
Кучеренко Анастасія Вадимівна |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Лещенко Олексій Васильович |
– |
секретар комісії |
4. |
Бедлецька Світлана Олегівна |
|
|
5. |
Ельдаров Абдула Ісаєвич |
|
|
VIII. З питань освіти, культури, молоді та спорту
1. |
Демідова Наталія Михайлівна |
– |
голова комісії |
2. |
Гельфер Григорій Аркадійович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Багацький Олександр Олександрович |
– |
секретар комісії |
4. |
Федько Юрій Михайлович |
|
|
5. |
Турчин Ігор Володимирович |
|
|
6. |
Міро Данило Володимирович |
|
|
IX. З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
1. |
Дитятковська Євгенія Михайлівна |
– |
голова комісії |
2. |
Ричкова Тетяна Борисівна |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Каптєлова Тетяна Леонідівна |
– |
секретар комісії |
4 |
Скребець Юрій Юрійович |
|
|
5. |
Ведмідь Олена Миколаївна
|
|
|
X. З питань екології
1. |
Начар’ян Наталія Олександрівна |
– |
голова комісії |
2. |
Гончаренко Наталя Вікторівна |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Музика Максим Іванович |
– |
секретар комісії |
4. |
Риженко Сергій Анатолійович |
|
|
5. |
Пермяков Олексій Олександрович |
|
|
XІ. З питань етики, материнства, дитинства та партнерських відносин
1. |
Мансурова Аліада |
– |
голова комісії |
2. |
Кушнір Станіслав Васильович |
– |
заступник голови комісії |
3. |
Свердлін Дмитро Валерійович |
– |
секретар комісії |
4. |
Збарська Катерина Юріївна |
|
|
5. |
Краснов Загід Геннадійович |
|
|
6. |
Лежньов Антон Вікторович |
|
|