Погода

Борис Філатов: «Я готовий співпрацювати з конструктивною більшістю, з тими, хто хоче представляти інтереси людей»

Новий депутатський корпус повинен якомога швидше сформувати депутатські комісії та розпочати підготовку муніципального бюджету на 2021 рік. Мерія відкрита до конструктивного діалогу і готова йти назустріч побажанням містян. На цьому наголосив мер Дніпра Борис Філатов, коментуючи першу (установчу) сесію Дніпровської міської ради Дніпровського району Дніпропетровської області VIII скликання.

«Я готовий співпрацювати з конструктивною більшістю, з тими, хто хоче представляти інтереси виборців – надто після зміни виборчого кодексу, де депутатів фактично «відв’язали» від округів. Тож, незалежно від політичної та партійної орієнтації, хотілося б плідної взаємодії з депутатським корпусом», - наголосив Борис Філатов. Мер Дніпра підкреслив, що ті, хто хоче бути в опозиції, повинні розуміти: це передбачає опозицію ідей та альтеративних пропозицій, і аж ніяк не огульну критику та політичний хайп із одночасним намаганням вирішувати свої питання у приватному порядку.

Філатов також окреслив перспективні напрямки роботи на найближчі періоди. Так, за його словами, місцеве самоврядування буде розширюватися. Системне оновлення та залучення нових людей чекає і склад громадської, педагогічної, батьківської та молодіжної рад при міському голові: «Для того, щоб у них були широко представлені усі можливі середовища – від релігійних до професійних і національних діаспор».

Водночас мер Дніпра зауважив, що у громадській раді не буде «домашніх» активістів і так званих штатних антикорупціонерів, котрі хочуть прилаштувалися до влади або збудувати кар’єру на хайпі у соцмережах. Водночас, говорячи про роботу міського господарства, Борис Філатов пояснив, що її продовжуватимуть, спираючись на досвід і досягнення попередньої каденції та згідно зі стратегічним планом і загальною візією розвитку. Місто продовжить опікуватися ключовими питаннями – ремонтами шкіл, амбулаторій, лікарень, закладів соціального захисту, благоустроєм мікрорайонів.

Очільник міста також подякував дніпрянам за потужну підтримку і чималий мандат довіри. «Я розумію всю відповідальність та у жодному разі не підведу», - сказав Філатов. Наступну сесію Дніпровської міської ради Дніпровського району Дніпропетровської області VIII скликання планують провести 16 грудня.