Погода

Впевнена перемога: Бориса Філатова підтримали 80,61% дніпрян у другому турі виборів міського голови

Чинний міський голова Дніпра Борис Філатов здобув впевнену перемогу в другому турі виборів мера. За результатами опрацювання 100% протоколів Борис Філатов набрав 80,61% голосів дніпрян, випередивши свого конкурента більше ніж у чотири рази. Про це під час брифінгу 23 листопада повідомив секретар міської ради Олександр Санжара.

«Городяни голосують за впевнений розвиток міста, за ті процеси, які відбувалися останні п’ять років, і це величезний запас довіри від дніпрян. Ми бачимо, що і у першому турі розрив між кандидатами був більше, ніж у чотири рази, у другому турі те саме. Гірко розуміти, що другий тур фактично був не потрібен, бо містяни ще в першому турі визначилися зі своїм вибором. Тож другий тур став витратою бюджетних коштів та сил людей, які працювали у виборчих комісіях та передвиборчих штабах», - зазначив Олександр Санжара.

Як зазначив Олександр Санжара, під час виборів застосовувалися брудні технології: на передвиборчих зустрічах з мешканцями Дніпра у Бориса Філатова стріляли зеленкою з пейнтбольної рушниці, на зустрічах були присутні люди, які перешкоджали здійсненню виборчого права. «За два тижні до виборів почалося масштабне скуповування голосів виборців. Мене особисто запросили у якісь групи у Telegram та Viber. Навіть якщо мій номер отримав запрошення, можна припустити, що фактично кожен мешканець Дніпра отримав таку пропозицію. До першого туру фігурувала сума від 400 до 600 гривень, у другому турі вона виросла до 1,5 грн за голос. Найбільшим і найчастішим порушенням на виборах у другому турі було фотографування виборчого бюлетеню. Дніпряни повинні розуміти, що продаючи свій голос на виборах, вони продають своє майбутнє!», - наголосив секретар міської ради.