«Обласні очільники умисно викривляють статистику захворюваності на COVID-19 у Дніпрі», - заступник міського голови

Очільники Дніпропетровської області умисно викривляють статистику захворюваності на коронавірус у Дніпрі. Цю неправдиву інформацію вони передають до Міністерства охорони здоров’я. Про це заявив заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

«Останніми днями обласна влада видає неправдиву статистику щодо захворюваності на COVID-19 у Дніпрі. На вчорашній день обласна статистика була подана така: у Дніпрі понад 600 випадків захворюваності на COVID-19. Офіційно заявляю, що ця інформація – не правдива! Вчора у нас було підтверджено тестуваннями 296 випадків. Така ситуація прослідковується й декілька попередніх днів. Можна лише здогадуватися, для чого це робиться. Очільники області – пан Олійник та його підлеглі, імовірно займаються якимись фінансовими механізмами або зловживаннями з ПЛР-тестуванням. Впевнений, що у цьому так само є й якась політична складова», - заявив Андрій Бабський.

Заступник міського голови також наголосив, що в обласній статистиці суттєво занижений показник одужання дніпрян. Так, за весь період пандемії захворіло 14 035 людей, з них одужало 9 800. Обласна влада, у свою чергу, дає іншу статистику по тим, хто подолав хворобу – 5 600 людей.

«Загалом у місті Вони «загубили» 4 200 пацієнтів, які вже одужали! Вони передають цю інформацію Міністерству охорони здоров’я, вводячи в оману керівництво країни. Це може впливати на прийняття важливих рішень у боротьбі з COVID-19. Сьогодні в місті на лікуванні 4 246 містян, вдома лікується 3 560, а в стаціонарах 686 пацієнтів. Таким чином, 70% захворілих подолали цю недугу», - наголошує Андрій Бабський. Водночас заступниця директора департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міськради Юлія Віклієнко звернулася до мешканців міста та нагадала про необхідність профілактики вірусних захворювань: «Для профілактики коронавірусної інфекції необхідно носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, обробляти руки антисептичними засобами. А найголовніше у профілактиці вірусних захворювань – тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Це покращує кровообіг та підвищує імунітет».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.