Борис Філатов: «У наступні періоди до співфінансування ОСББ включатимуть також програми на капітальний ремонт ліфтів у їхніх будинках»

У Дніпрі протягом п’яти останніх років меру Борису Філатову вдалося налагодити продуктивний діалог з представниками ОСББ та ЖБК. Сторони тепер дійсно чують одне одного, а місто завжди йде назустріч самоорганізованим громадянам і надає системну підтримку їхнім ініціативам.

«Як мешканка міста, я вважаю, що в нас є міська влада, з якою нам пощастило. Ми бачимо результати дій - від нових тролейбусів, освітлення і безпечних перехресть. З ОСББ є діалог і взаємозв'язок. Це дуже важливо. Філатов чує наші проблеми, ми можемо достукатися. Потрібно продовжувати цей діалог і цей зв'язок», - повідомила глава правління ОСББ «Слави, 8» і голова ОСББ «Дорошенко, 14» Галина Мороз. Так, до 2016 року ОСББ були фактично рудиментом департаменту ЖКГ.

Нині ситуація змінилася докорінно. За чотири роки місто допомогло в проведенні понад 2,5 тис. ремонтів у таких будинках. Також Дніпро – єдине українське місто, де навчання керуючих ОСББ і ЖБК фінансують за рахунок муніципального бюджету. У місті діє низка програм фінансової підтримки ОСББ та ЖБК. І саме вони є фундаментом розвитку для об’єднань. Надто тих, що були створені нещодавно, переконаний голова ОСББ «Паршина, 6» Олександр Вільчаковський: «Сподіваюся, нинішня влада і далі буде продовжувати з нами працювати. Нам необхідна ця комунікація. Ми хочемо і далі поглиблювати цю роботу». Представники ОСМД і ЖБК Дніпра наголошують, що завдяки комплексній підтримці з боку мера Філатова у їхніх будинках вдалося досягнути якісних змін, тож потрібно будь що продовжувати йти цим шляхом. Міський голова Борис Філатов зауважує, що одним із найбільших досягнень у його першу каденцію є лідерство Дніпра за програмами підтримки ОСББ в країні, зокрема, що стосується співфінансування.

«Ми провели для цього велику та системну роботу. Ми плідно співпрацювали з ОСББ. Нині ми розуміємо, що подальші перспективи стають все більш реальними. Так, після ухвалення міського бюджету на 2021 рік, на програми співфінансування ОСМД буде виділено більше коштів, ніж у попередні періоди», - сказав Борис Філатов. Він також додав, що в наступні періоди до співфінансування ОСББ включатимуть також програми на капітальний ремонт ліфтів у їхніх будинках.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.