Безпечне голосування: протиепідемічні заходи будуть дотримані на всіх виборчих дільницях Дніпра

Інфекційна безпека – один з етапів підготовки до другого туру виборів міського голови Дніпра, який відбудеться 22 листопада. Серед головних протиепідемічних заходів – забезпечення виборчих дільниць необхідними спецзасобами, інформаційними матеріалами у зв’язку із карантинними обмеженнями. Профільні служби Дніпровської міської ради усі 425 виборчих дільниць забезпечують усім необхідним.

Так, департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради це робить для 80-ти дільниць, які розташовані в закладах некомунальної власності.

«Ми забезпечуємо усі виборчі дільниці нашого міста інформаційними матеріалами щодо правил дотримання протиепідемічних заходів, а 80 з них – ще й дезінфікуючими засобами, масками, жовтими стрічками для розмітки безпечної дистанції, безконтактними термометрами у випадку, якщо під час першого туру виборів вони вийшли з ладу», - розповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

Представник мерії також нагадав, що для тих людей, у яких при вході буде виявлена підвищена температура, буде окрема кабінка та урна для голосування з відповідними позначками. У приміщеннях, де розташовані виборчі дільниці, вчасно проводитиметься вологе прибирання, оброблятимуться спеціальними розчинами, зокрема, й ті зони, з якими частіше контактують виборці: дверні ручки, кабінки для голосування, столи.

«Голосування у другому турі виборів проходитиме набагато швидше, оскільки буде лише один бюлетень розміром з долоню. І цей процес відбуватиметься з дотриманням усіх протиепідемічних вимог», - наголосив Артем Нідєлько.

Зараз представники районних у місті рад отримують у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформації політики міськради згадані засоби, які розподілять між дільницями.

«За Чечелівським районом закріплено 11 виборчих дільниць, які розташовані у закладах некомунальної власності. Сьогодні отримуємо усе необхідне, аби виборчий процес 22 листопада був безпечним», - каже представниця Чечелівської районної у м. Дніпрі ради Ірина Казаткова.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.