«Філатову вдалося об’єднати всіх заради майбутнього Дніпра», — учасники громадсько-політичного форуму

Дніпро — місто, що будують з любов‘ю. Дніпряни дуже задоволені якісними перетвореннями рідних вулиць, адже за останні п’ять років у місті сталося чимало якісних змін у різних галузях — від медицини до благоустрою. Разом із цим, Дніпро завдяки виваженій позиції мера Філатова, є об’єднаним містом, де незалежно від національності, конфесії чи політичних поглядів містяни зґуртовані довкола спільних цілей — крок за кроком робити свої вулиці та двори комфортнішими та зручнішими.

«Ми і надалі повинні йти шляхом розвитку, примножувати те хороше, що вдалося зробити за ці п‘ять років», — наголошують делегати громадсько-політичного форуму, який 17 листопада відбувся в Дніпрі. «Із так званих депресивних районів роблять красиві та зручні. Де люди можуть комфортно проводити час, гуляти з дітьми. Все змінюється. Реконструюються сквери, створюють нові зелені зони, сучасні школи після реконструкції, кілометри внутрішньоквартальних доріг, багато всього. Люди бачать. Їм це подобається, і вони хочуть, щоб усе продовжувалося в тому ж дусі», — сказав депутат міської ради Сергій Пустовий.

Комфортним і безпечним місто роблять деталі, яким нині приділяють велику увагу. Так, при ремонті доріг у Дніпрі встановлюють острівці безпеки та колесовідбійні бруси, будують нові світлофорні об’єкти. У різних районах з нуля будують дощову каналізацію. Місто відродило муніципальний електротранспорт і забезпечило містян великими комфортними автобусами. Крім цього, представники форуму відзначають успішну роботу щодо захисту тварин, називаючи оновлене КП «Зооконтроль» одним із кращих в Україні.

Також у Дніпрі розвивають єдиний медичний простір. «Ми всі прийшли, щоб підтримати Бориса Філатова. Для мене, як для медика, важливі зміни в сфері охорони здоров'я. Ми бачимо, як змінюються лікувальні установи. Це дуже важливо», — зазначає головна лікарка поліклініки «Інтерпайпу» Тетяна Каптєлова. Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто і надалі крок за кроком ставатиме кращим — адже тут заради цього готові об’єднувати зусилля.

«Протягом п’яти років мені, як міському голові, в такому складному і різному місті вдалося зберегти загальнополітичний консенсус і об’єднати всіх. Я завжди пишався, що мені вдалося стати лідером всієї територіальної громади, і ніколи я не робив речей, які б могли зіткнути людей між собою — незалежно від конфесій, національностей чи політичних поглядів. Адже ми всі однаково любимо наше місто, прагнемо до майбутнього і розуміємо — лише об’єднавши зусилля можна збудувати місто мрії та зробити кращим життя людей», — сказав Борис Філатов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.