Погода

Аби в будинках було охайно: у Дніпрі голови ОСББ почали отримувати спеціальні дошки для оголошень

У Дніпрі головам ОСББ розпочали видавати дошки для оголошень. На кожній з них зазначені номери телефонів гарячої лінії міської ради для звернень громадян. Першочергово дошки для оголошень отримали найактивніші об’єднання, які беруть участь у програмах співфінансування та проходять навчання.

«У нас у ОСББ є регулярна потреба інформування мешканців. За результатами діалогу з міським головою Борисом Філатовим було вирішено розробити та надати представникам ОСББ спеціальні дошки для розміщення актуальної інформації: звітів, планів робіт, які будуть проводитися в будинку. Це важливо для співвласників, щоб вони розуміли, на що витрачаються кошти. Міський голова неодноразово наголошував, що ОСББ є одним із фундаментальних утворень. Бо до них входять самоорганізовані люди, які несуть відповідальність за будинок. Авжеж і надалі разом із нашим міським головою Борисом Філатовим будемо розвивати роботу з ОСББ, ЖБК та ОСН. Так, зокрема, одна з ініціатив мера «Реновація ліфтів» буде на рівні з іншими проєктами продовжуватися й надалі», - наголошує спеціаліст по роботі з ОСББ, ЖБК та ОСН департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Владислав Макарець.

Голова ОСББ «Кольська, 19» Леонід Мушкет розповідає, що вони створили об'єднання п’ять років тому і досить активно беруть участь у програмах співфінансування: «Останнім часом багато паперової продукції, якою обліплюють все навкруги в будинку. Дуже важко потім прибирати це. Дякую відділу по роботі з ОСН та об’єднаннями громадян за надання дошок».

Чотири дошки на всі під’їзди отримала і голова ОСББ «Високовольтна, 12» Людмила Кубрак: «Я вдячна за інформаційні дошки. Ми зіштовхнулися з тим, що наразі існує дуже багато інформації, яку необхідно повідомляти мешканцям будинку. Це і про ремонти, борги, збори тощо. Так у нас виникає інформаційний обмін. Нам не хочеться заклеювати стіни, а хочеться, щоб будинок був гарним і затишним».

Голова ОСББ «Аеродром №14 та №15» Аліса Русо отримала вісім дошок на кожен з під’їздів: «Будь-яка інформація має знаходитися на дошці для ознайомлення людей. Дякую за те, що про нас піклуються. Ми беремо участь у програмах співфінансування і вже багато чого змогли разом зробити в домі. Міська влада надає нам багато інформації, допомагає в розв'язанні проблем, якщо вони виникають. Дуже дякую їм за це».

Зазначимо, що видача інформаційних дошок відбувається поетапно. 480 ОСББ їх вже отримали. Найближчим часом забезпечать ще 1000.