У Дніпрі на перехресті Донецького шосе та вулиці Шолохова встановили сучасний зупинковий комплекс із найдовшим навісом

У Дніпрі презентували сучасний зупинковий комплекс із найдовшим навісом у місті. Довжина навісу - 20 метрів. Під ним може вберегтися від негоди більш ніж 50 осіб. Розташовано зупинковий комплекс на перехресті Донецького шосе та вул. Шолохова, де курсують трамваї машрутів №№ 18 та 19. Дві підвищені платформи із зупинками облаштували по обидва боки колії за три тижні.  Це частина програми міського голови Бориса Філатова щодо реконструкції та модернізації транспортної інфраструктури міста.
«Цей зупинковий комплекс є достатньо великим, адже пасажиропотік тут становить близько 1 000 осіб на годину. Крім того, саме на цьому перехресті - найбільший пересадковий вузол, і у пікову годину тут на зупинці збирається величезна кількість людей. Всім необхідно десь розміститися та комфортно дочекатися свого транспортного засобу. Відтепер це стало можливим», - сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.
Також він додав, що на місці, де окрім колій нічого не було, тепер побудовано підвищені трамвайні платформи, облаштовано величезні навіси, зроблені пандуси для маломобільних пасажирів, опущено бордюри на пішохідному переході, замінено трамвайне полотно, покладено тактильну плитку, встановлено електронні табло.
«Акцент такого комплексу зроблений на абсолютному комфорті пасажирів,  які очікують на прибуття транспорту. Тут є сидіння, пандуси довжиною 6 метрів, навіси, для захисту від опадів. Вночі на зупинці оазис світла від встановлених LED ліхтарів. Наразі ще тривають деякі налагоджувальні роботи, але від сьогодні тут вже зупиняються трамваї», - зауважив директор КП «Дніпротранскомплекс» Станіслав Робота.
Мешканець району Данило задоволений змінами, що відбулися на трамвайній зупинці.
«Раніше тут була просто відкрита місцина, а навколо пилюка та бруд. Коли під'їжджали трамваї, заходити та виходити з них було незручно. Наразі ж можна плавно піднятися на зупинку по пандусу, це особливо доречно для людей з обмеженими можливостями. На зупинці чисто, є де посидіти та сховатися від дощу», - розповів хлопець.
Дніпрянин Сергій чекає на свій трамвай вже на зупинці. Каже, підвищена платформа дуже доречна, адже зручно не тільки заходити у трамвай, а ще й заносити речі.
Марина Сергіївна також схвалює появу зупинкового комплексу.
«Ми вдячні керівництву міста за такі гарні зміни в нашому районі. Це чудово, коли замість пустиря ми маємо сучасну зупинку, де створено комфортні умови, щоб дочекатися трамваю», - сказала жінка.
Загалом у Дніпрі на різних етапах реконструкції знаходяться ще 23 зупинки. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.