У парку ім. Писаржевського закінчили капітальний ремонт центральної алеї

У парку ім. Писаржевського закінчили реконструкцію центральної алеї. Її передусім розширили, замінили пластику всередині алеї – підняли рельєф за рахунок улаштованих зелених пагорбів. Також там виклали 11 тис. квадратних метрів плитки, улаштували навколо алеї бетонні бордюри, зверху оброблені гумою для травмобезпеки, встановили нові лави і урни, уклали 12 тис. квадратних метрів газонів, автоматичну систему поливу. Зробили клумби, нове сучасне LED-освітлення – світильники освітлюють як саму алею, так і зелену зону, а пам’ятні знаки, що на території алеї, підсвічуються спеціальними ліхтарями.

«Вигляд алеї цілком змінений. Він сучасний, естетичний. Уся алея цілком проглядається. Зараз, як і задумувалось, вона виконує функцію основного трафіка між просп. Поля та Б. Хмельницького. Більшість мешканців переходять між проспектами саме в цьому місці. Окрім того, ця алея– зона відпочинку та прогулянок для дніпрян, що мешкають поруч. Серед іншого застосували деякі елементи в архітектурних рішеннях – зелені пагорби з білим бетоном і вбудованими лавами. З обох сторін алеї встановлені інсталяції для привернення уваги, особливо дітей. Інсталяції у майбутньому можуть змінюватися, оскільки хочемо зробити парк динамічним», - підкреслив заступник директора з благоустрою КП «Міська інфраструктура» Валерій Скляр.

Він також додав, що у парку паралельно триває і реконструкція третьої черги – меморіальної частини, де знаходиться і могила Писаржевського. Частина підготовчих робіт вже виконана і незабаром розпочнуться ремонтні роботи.

Родина Цапко мешкає поруч з парком ім. Писаржевського і у захваті від нової алеї: «Раніше алея була вже достатньо убогою. Все було стареньке. А зараз – просто краса, подих захоплює від того, як гарно все зробили. Зручно гуляти, багато місця, є лавочки, щоб перепочити», - зазначила Наталя Цапко.

Дніпрянин Михайло разом з онуками теж часто гуляє у парку: «З нетерпінням очікували на завершення ремонту алеї, оскільки часто буваю у парку з онуками. А сьогодні гуляю новою алеєю з наймолодшою онукою Василісою. Ми в захваті від побаченого. Усе якісно, гарно, по-сучасному зробили», - наголосив чоловік.

«Усе тут просто чудове. Отримую естетичне задоволення і пишаюся, що наше місто розвивається. Нова алея у парку ім. Писаржевського – ще одна із гарних зелених зон відпочинку в Дніпрі», - додала мешканка міста Наталя.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.