Погода

У Дніпрі подовжено термін голосування за проєкти «Бюджету участі»

У Дніпрі продовжується п’ятий етап програми «Бюджет участі». З 16 вересня триває голосування за проєкти мешканців, воно мало закінчитися 6 жовтня. Наразі термін подовжили до 1 листопада 2020 року для всіх категорій проєктів. До голосування допущено 505 проєктів. Про це під час пресконференції 6 жовтня повідомила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.

«Період голосування розпочався під час дії карантинних обмежень. Також цього року було скорочено період голосування з 1 місяці до 3 тижнів. Ми отримали багато звернень від авторів проєктів, що через усе це вони не можуть повноцінно агітувати голосувати за свої ідеї, тож вони попросили подовжити термін голосування. «Бюджет участі» - це та програма, яка має на меті налагодити тісну комунікацію між владою та громадою, тож ми не могли не відгукнутися на це прохання», - зазначила Юлія Павлюк.

Проголосувати за проєкти «Бюджету участі» можливо лише в електронному вигляді за допомогою BankID, електронного підпису або картки ID. Це дозволяє виключити будь-які фальсифікації. 

«На сьогодні вже проголосувало більше 100 тис. людей, які віддали більше 360 тис. голосів за проєкти, але відвідують платформу та вивчають проєкти набагато більше людей: понад 500 тис. осіб відвідали платформу з початку голосування. Вони й досі визначаються з проєктами, за які вони хочуть віддати свій голос», - додала директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, кожен дніпрянин може проголосувати максимум за шість проєктів «Бюджету участі».

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]