У Дніпрі подовжено термін голосування за проєкти «Бюджету участі»

У Дніпрі продовжується п’ятий етап програми «Бюджет участі». З 16 вересня триває голосування за проєкти мешканців, воно мало закінчитися 6 жовтня. Наразі термін подовжили до 1 листопада 2020 року для всіх категорій проєктів. До голосування допущено 505 проєктів. Про це під час пресконференції 6 жовтня повідомила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.

«Період голосування розпочався під час дії карантинних обмежень. Також цього року було скорочено період голосування з 1 місяці до 3 тижнів. Ми отримали багато звернень від авторів проєктів, що через усе це вони не можуть повноцінно агітувати голосувати за свої ідеї, тож вони попросили подовжити термін голосування. «Бюджет участі» - це та програма, яка має на меті налагодити тісну комунікацію між владою та громадою, тож ми не могли не відгукнутися на це прохання», - зазначила Юлія Павлюк.

Проголосувати за проєкти «Бюджету участі» можливо лише в електронному вигляді за допомогою BankID, електронного підпису або картки ID. Це дозволяє виключити будь-які фальсифікації. 

«На сьогодні вже проголосувало більше 100 тис. людей, які віддали більше 360 тис. голосів за проєкти, але відвідують платформу та вивчають проєкти набагато більше людей: понад 500 тис. осіб відвідали платформу з початку голосування. Вони й досі визначаються з проєктами, за які вони хочуть віддати свій голос», - додала директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, кожен дніпрянин може проголосувати максимум за шість проєктів «Бюджету участі».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.