Майже 350 заяв подали цього року мешканці міста на участь у програмі співфінансування

30 вересня в Дніпрі завершується подання заяв від мешканців міста на участь у програмі співфінансування. За словами спеціаліста по роботі з ОСББ, ЖБК та ОСН департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Владислава Макарця, наразі вже прийнято майже 350 заяв, і це ще не кінець.

«Програма співфінансування дозволяє робити ремонти в будинках спільними зусиллями мешканців та міської ради. З одного боку, більша частина коштів, необхідних для виконання робіт, виділяється з бюджету міськради, меншу виплачують об’єднання, мінімум 25%. Наразі сума, яку необхідно виділити з бюджету, для того щоб задовольнити потреби всіх поданих заяв, складає 66,5 млн грн. Минулого року вона становила 51 млн грн. Це означає, що люди стають більш активними, а програма набуває розвитку. Цього року на співфінансування було виділено 48 млн грн. У залежності від результатів ухвалення поданих заяв, ми визначимося із сумою на наступний рік», - зазначив Владислав Макарець.  
Найбільш нагальними є ремонти електромереж у будинках, за ними – питання з ремонту ліфтового обладнання. Саме через застарілі електромережі заяву на співфінансування прийшла подавати голова обслуговуючого кооперативу «ЖБК № 360» Раїса Козаренко
«У нашому будинку з 1985 року не міняли електромережі. Але ж у мешканців побільшало електроприладів, і навантаження стало більше, тому нам потрібно їх оновити. Загальними зборами було вирішено зібрати 35% від суми, необхідної для ремонту. Все інше ми просимо погасити за рахунок міського бюджету», - розповіла жінка.
Щоб відремонтувати застарілі комунікації в будинку, на співфінансування розраховує ОСББ «Перемога 2018».
«Ми молоде ОСББ, вирішили ремонтувати комунікації. За підрахунками ремонт нам обійдеться у 200 000 грн. Самим таку суму важко зібрати, тому звертаємося по допомогу до міської влади. Участь у програмі беремо вперше, однак на всіх етапах подання все зрозуміло та доступно. Ми вдячні міському голові за ініціативу та департаменту за роботу», - розказав  голова ОСББ "Перемога 2018" Олександр Китайгородський.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.