Дніпровська міська рада підписала меморандум щодо створення нового проєкту для мешканців міста

29 вересня департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради підписав меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Дніпро ІТ Ком’юніті» та ТОВ «СІВЕНТІ» (учасник «Дніпро ІТ Ком’юніті») щодо впровадження нового проєкту для дніпрян – оновлення архітектурного рішення ресурсу «Відкрита мапа Дніпра» (https://mapa.dniprorada.gov.ua/). Це буде цілком новий адаптований ресурс з більш розширеним функціоналом.


«Для підвищення відкритості та ефективності загальнодоступних сервісів Відкритої мапи міста Дніпра, яка на сьогодні пропонує 32 розділи, ми розширимо новим функціоналом і зробимо мапу структурованою, максимально зручною і зрозумілою для мешканців. Вдячні колегам з «Дніпро ІТ Ком’юніті», що відгукнулись на пропозицію співпрацювати у реалізації проєкту. Сподіваємося плідно попрацювати для впровадження комплексу рішень на Відкритій мапі Дніпра. Це дозволить створити єдину платформу оперативного інформування громадян щодо розвитку різних сфер міського життя», - підкреслила директорка департаменту інформаційних технологій ДМР Альона Чуєва.


Зі свого боку керівник напряму відносин з місцевою владою ГС «Дніпро ІТ Ком’юніті» Олександр Кузьменко зазначив: «На сьогодні маємо загальне розуміння, яким має бути новий сервіс. Головне – він повинен відповідати сучасним технологічним рішенням і тенденціям, які використовуються на веб-порталах. А також бути більш динамічним, щоб обов’язково був швидкий зворотній зв'язок з мешканцями. Точно можемо стверджувати, що у спільному підготовчому процесі з’являться багато ідей, які втілимо під час реалізації».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.