У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса

5-9 жовтня у Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса. Захід проходитиме за підтримки програми «Культурна столиця». Фестиваль збере близько 100 учасників з різних країн світу та різних областей України.

«Це знакова подія, присвячена епохальній людині Марлену Матусу. Він мав надзвичайний педагогічний талант та зробив великий внесок у розвиток дитячого анімаційного кіно. Продовжувачі його справи, родина Кучмів, звернулися до нас з ініціативою провести фестиваль, і ми в рамках програми «Культурна столиця» охоче підтримали її», - сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Під час фестивалю визначать найкращі роботи в різних номінаціях. Для гостей проведуть екскурсію містом та майстер-класи. Один з них даватиме відомий мультиплікатор Степан Коваль - автор анімаційного фільму «Йшов трамвай дев’ятий номер».
«Ми отримали більш, ніж 50 робіт у різних номінаціях: анімаційне, ігрове, документальне кіно, соціальні ролики, музичні кліпи, дитячі передачі тощо. Всі вони різноманітні за тематикою, але дуже щирі, як і всі дитячі роботи. Ми сподіваємося, що наші закордонні гості зможуть до нас доїхати, зважаючи на обмеження під час карантину. Також ми точно знаємо, що представники з інших областей України все ж таки будуть», - сказала організаторка  фестивалю Надія Кучма.
За словами художної керівниці цього заходу Світлани Кольцової, фестиваль – це чудова можливість живого спілкування однодумців.
«Ми всі вже скучили одне за одним, тому це велике везіння, що нам все ж таки вдасться провести цей фестиваль наживо. Насолодитися спілкуванням, показати красоти нашого міста, дати можливість дітям виразити себе, послухати їхні думки, поділитися досягненнями та напрацюваннями, і це має бути дуже цікаво. Ми вдячні «Культурній столиці» за таку можливість», - сказала Світлана Кольцова.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.