Забезпечення закладів освіти Дніпра медичними працівниками

У Дніпрі забезпечення закладів загальної середньої освіти медичними працівниками здійснюється за ліцензією. Станом на 14 вересня 2020 року її отримали 142 школи зі 154.

«За наказом Міністерства освіти та науки в школах мають бути медичні працівники, але для того, щоб це реалізувати, існують деякі нюанси. Так, школи спочатку мають отримати ліцензію на медичну практику. Зазначу, що до 1 січня 2019 року в закладах середньої освіти були медичні працівники, які перебували в штаті наших Центрів первинної медико-санітарної допомоги й отримували заробітню платню із міського бюджету. Після початку нової медичної реформи первинної ланки, ситуація змінилася. У закладах середньої освіти у штатному розкладі були відсутні посади медичних працівників. Так, фахівці Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста надавали тільки первинну медичну допомогу», - розповів заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

Окрім цього, у закладах загальної середньої освіти, які отримали ліцензію, не вистачає медичних працівників. У 38 школах міста досі існує 40 вакантних посад, з них 33 – медичні сестри та сім лікарів-педіатрів. Зазначимо, що 116 шкіл повністю забезпечені медичними співробітниками та фінансуються коштом міського бюджету.

«Наразі адміністрації шкіл шукають охочих влаштуватися на вакантні посади медичних працівників. Запрошуємо людей з медичною освітою та правом на ведення практики. Для цього переглядайте сайт управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради і звертайтеся до адміністрації шкіл для працевлаштування», - додав Андрій Бабський.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.