У Дніпрі на День міста встановили національний рекорд з випікання піци в українському орнаменті

У Дніпрі на майданчику біля Державного цирку відбувся Святковий ярмарок. Під час його проведення було встановлено національний рекорд з випікання піци в українському орнаменті. Шість кухарів та чотири їх помічники близько п’яти годин випікали 50-метрову піцу.

«Ідея по випіканню піци-рекордсменки виникла ще до карантину, але ми вирішили зробити цей подарунок Дніпру саме на День міста. Після того, як рекорд буде зареєстровано, ми пригощатимемо усіх охочих дніпрян нашою піцою», - розповіла авторка ідеї Тетяна Крутенко.

Віктор Альохін, запрошений шеф-кухар із Києва розповів, що піца-рекордсменка має свою назву – «Козак Мамай»: «Вона складається з традиційних українських інгредієнтів. Італійці нам дали привід прагнути кращого, і ми за них нічим не гірші».

Дніпряни з цікавістю спостерігали за процесом роботи кухарів та продовжували насолоджуватися святковою програмою.

Так, городянка Оксана позитивно ставитися до подібних заходів і вважає, що встановлення рекорду під час святкування Дня міста є дуже гарним подарунком.

Тимофій Хомяк прийшов на святковий ярмарок на виступ свого сина: «Я люблю своє місто і вітаю його зі святом. Так сталося, що ми ще артистична родина. Моєму сину випала честь виступити на цьому святі, а ми підтримаємо його виступ й місто. Після фіксації рекорду з задоволенням скуштую піцу зі всією родиною».

Ярослав Станішевський зазначив, що програма святкування Дня міста дуже захоплива та цікава: «Багато різних розваг, і нам з друзями все дуже подобається. І взагалі, дуже гарна ідея з піцою».

Окрім цього, на дніпрян чекала битва найкращих DJ, облаштована зона для відпочинку та спілкування з блогерами всієї України.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.