У Дніпрі на День міста відкрили бронзову міні-скульптуру «Міст Олександра Поля»

12 вересня в Дніпрі на День міста відкрили бронзову міні-скульптуру «Міст Олександра Поля». Її встановили на фонтані навпроти міської ради. Це перша бронзова міні-скульптура в рамках проєкту «Відчуй Дніпро».

За словами автора проєкту Карена Агаджаняна, ще буде 7 міні-скульптур, які встановлять у середмісті. Вони будуть різної тематики, але всі присвячені історії Дніпра.

«Перша міні-скульптура – це міст Поля – Амурський міст, як його ще називають «Старий міст». Загалом проєкт «Відчуй Дніпро» - це історія нашого славетного міста в бронзових міні-скульптурах. Реалізуємо його для підвищення культурної та туристичної привабливості Дніпра. Міні-скульптури, які символізують історію, стали невід'ємною частиною архітектури багатьох європейських міст. І переконані, що Дніпро посяде гідне місце в такій світовій тенденції», - зазначив Карен Агаджанян.

Організатори придумали прикмету: якщо потерти міні-скульптуру і загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться.

Дніпрянка Вероніка разом з дітьми долучилася до святкових заходів, зокрема, побувала і на відкритті міні-скульптури: «Гарний проєкт. Це так символічно, що історичні факти закарбовують у таку бронзову скульптуру. Любимо, пишаємося Дніпром, його видатними діячами, тими, хто його так успішно розвивав, зокрема, Олександром Полем».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.