У Дніпрі презентували безконтактну оплати проїзду у метрополітені

У дніпровську метрополітені відтепер можна сплатити проїзд за допомогою безконтактної банківської карти, смартфону чи годинника з PayPass. Систему безконтактної оплати проїзду у метро презентували 11 вересня.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігоря Маковцева, це черговий етап впровадження зручних електронних сервісів для пасажирів.

«Вдячні нашим партнерам – Приватбанку та Mastercard, які впровадили безконтактну оплату проїзду у метро. На сьогодні встановлено перші два турнікети на головних пасажироутворюючих станціях – «Вокзальна» та «Покровська». А у найближчий час усі інші станції теж будуть обладнані такими турнікетами. Сервіси безконтактної оплати все більше набирають популярності серед людей, а тим більше, під час карантину, коли радять менше користуватися готівкою», - підкреслив Ігор Маковцев.

Зі свого боку керівник напрямку стратегії та інновації Приватбанку Єгор Аветисов зазначив: «Безконтактна оплата проїзду вже успішно працює у київському метрополітені. Вирішили перейняти досвід колег і спільно з Mastercard запровадили технологію безкоштовної оплати проїзду і у дніпровському метро. Вдячні за максимальне сприяння цього процесу зі сторони керівництва міста, й, власне, метрополітену. Сама операція займає долі секунд. Прикладається безконтактна карта будь-якого банку до терміналу і знімаються кошти на оплату проїзду. Усередині терміналу - складна, вибудована система, а для клієнтів, тобто пасажирів – усе максимально швидко і зручно».

Дніпрянин Вадим – один із перших скористався безконтактною оплатою проїзду. «Доволі часто користуюся метро. Дуже добре, що зараз запустили таку зручну, сучасну послугу безконтактної оплати проїзду тут. Достав карту чи мобільний телефон, сплатив і пройшов далі. Не потрібно стояти у черзі в касу, щоб купити жетон. Економія часу – максимальна», - підкреслив чоловік.

Студенту Єгору новий електронний сервіс у дніпровському метро теж прийшовся до вподоби: «Вже давно звик безконтактно розплачуватися в магазині. А от зараз вже у й метро можна. Загалом це зручно, а у період карантину – ще й безпечно. Зараз намагаюся щонайменше користуватися готівкою. Словом, дуже добре, що у місті впроваджують все більше зручних, сучасних сервісів».

Нагадаємо, у Дніпрі безготівковий розрахунок проїзду за допомогою смартфона через QR-код діє на усіх трамвайних і тролейбусних маршрутах.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.