Тестування нової форми для соцпрацівників

У Дніпрі соцпрацівники, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома, виходять на роботу в новенькій уніформі. Для них розробили футболки та рюкзаки із логотипом та написом «Департамент соціальної політики». Корпоративний одяг вже встигли оцінити як самі соцпрацівники, так і їхні підопічні.
«Можна сказати, що сьогодні  ми тестуємо уніформу. Всі ми брали участь у її розробці. Переглянули багато варіантів. Наразі комплект складається із футболки та рюкзака або сумки із логотипом. У холодну пору року будуть ще куртки-трансформери. Корпоративний одяг отримають 550 соцпрацівників міста», - сказала соціальна працівниця Анастасія Калманова.
У новій уніформі вийшла на роботу соціальна працівниця територіального центру з обслуговування пенсіонерів Ольга Карпікова. У неї 12 підопічних. За день, каже, обслуговує 5-6 чоловік.
«І футболка, і рюкзак мені дуже подобаються. По-перше, вони зручні та дуже доречні. Футболка універсальна та комфортна. А рюкзак взагалі незамінна річ, адже звільняє руки, і продукти носити набагато зручніше, ніж у пакетах. Мої підопічні вже оцінили оновлення, кажуть, що побачили мене здалеку. До того ж, на одязі та на рюкзаку є напис «Департамент соціальної політики». Це говорить оточуючим, що я соцпрацівник, тож люди, думаю, будуть десь допомагати, десь пропускати в черзі», - розповіла Ольга Карпікова.
Лілії Коржовій 85 років. Жінці важко ходити, тому вона звернулася до територіального центру по допомогу. Тепер вона підопічна Ольги Карпікової. Каже, що дуже задоволена ставленням соцпрацівниці і щоразу чекає її із нетерпінням.
«Я знаю, приблизно о котрій  має прийти Ольга, тому сідаю біля віконця і виглядаю. Раніше придивлялася до кожного обличчя, а тепер от знаю, що вона в спецодязі ходить, бачитиму  її здалека.  Це дуже добре, адже я стільки передач про шахраїв надивилася, лячно стало, а тепер впізнати соцпрацівника стане набагато легше», - поділилася враженнями Лілія Коржова.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.