Інформаційне повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду через аукціон – нежитлова будівля, а - а6 – ганки та а-1 – навіс, за адресою: м. Дніпро, вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2), загальною площею 1739,5 кв. м

Інформація

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ
ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Про проведення АУКЦІОНУ на право оренди об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

ОГОЛОШЕННЯ
про передачу нерухомого майна в оренду через аукціон –
нежитлова будівля, а - а6 – ганки та а-1 – навіс, за адресою: м. Дніпро,
вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2), загальною площею 1739,5 кв. м

1. Інформація про об’єкт оренди.

Інформація про орендодавця (найменування, його місцезнаходження і контактні дані): департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради, код ЄДРПОУ 37454258, просп. Дмитра Яворницького, 75, тел. (056) 7207700, електронна адреса: [email protected]

Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані): комунальне підприємство "Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю" Дніпропетровської міської ради, код ЄДРПОУ 03341763, м. Дніпро, вул. Мечникова, 6, тел. (056) 7207707, електронна адреса: [email protected].

Загальна інформація: нежитлова будівля, а - а6 – ганки та а-1 – навіс, за адресою: м. Дніпро, вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2), загальною площею 1739,5 кв. м (далі - об’єкт).

Вільне, не допоміжна, в податковій заставі не перебуває та під арештом не знаходиться.

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини.

Тип об’єкта: нежитлова будівля.

План об’єкта та фото додається.

Місце знаходження об’єкта: м. Дніпро, Космонавтів, 7 (літ. А-2).

Відомості про об’єкт: нежитлова будівля, а - а6 – ганки та а-1 – навіс, загальною площею 1739,5 кв. м, по вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2).

Технічний стан об’єкта: забезпечено комунікаціями електромережі; опалення, водопровід та каналізація відсутні; вентиляція природна.

Проект договору оренди додається.

Стартова орендна плата об’єкта: 1100,00 грн.

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється згідно з чинним законодавством та в повному обсязі спрямовується Орендарем на рахунок балансоутримувача.

Строк оренди: до 5 (п’яти) років.

Цільове призначення та умови користування – за призначенням (з урахуванням діючих державних будівельних норм України).

Додаткові умови оренди: здійснення невід’ємних поліпшень можливо тільки у разі надання орендодавцем письмової згоди на поточний та/або капітальний ремонт орендованого майна.

Здійснення капітального ремонту можливо тільки при отриманні декларації про початок виконання будівельних робіт. У триденний термін після її отримання орендатор зобов’язаний надати до департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради оригінал декларації.

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Суборенда: орендар який став переможцем аукціону, вважається таким, що отримав згоду орендодавця на передачу майна в суборенду.

Орендар протягом трьох робочих днів з моменту укладення договору суборенди зобов’язаний подати орендодавцю один примірник договору суборенди та інформацію про суборендаря в обсязі, визначеному п. 3 ст. 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

2. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон передачі нерухомого майна в оренду.

Дата та час проведення аукціону: аукціон в електронній формі буде проведено 26 серпня 2020 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких проводиться аукціон.

Передача об’єкта в оренду - нежитлова будівля, а - а6 – ганки та а-1 – навіс, загальною площею 1739,5 кв. м, по вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2) здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Розмір гарантійного внеску : 176298,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску : 473,00 грн.

Крок аукціону : 11,00 грн.

Кількість кроків: 3.

4. Додаткова інформація.

Найменування організатора аукціону – відділ з питань оренди нерухомого майна управління з питань комунальної власності департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради, м. Дніпро, вул. Мечникова, 6. Часи роботи: з 9.00 до 18.00 (крім вихідних), у п’ятницю – з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок (056) 778-27-90.

Адреса електронної пошти: [email protected]

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9.00 до 13.00 за місцезнаходженням об’єкта: м. Дніпро, вул. Космонавтів, 7 (літ. А-2). Заяви на огляд приймаються на електронну пошту: [email protected]

ПІБ контактної особи: Сичков Артем Миколайови, тел. (056)778 27 90.

Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачує реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника.

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику:

в національній валюті:

Одержувач: департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради.

Рахунок №: UA808201720355299008001078016.

Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ.

МФО: 820172. 

Код ЄДРПОУ: 37454258.

Призначення платежу: реєстраційний внесок.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Період між аукціонами:

- аукціон – аукціон зі зниженням стартової ціни: 35 днів;

- аукціон із зниження стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 35 днів.

Аукціон буде проведений в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.