«Показ мод» від соцпрацівниць: у Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соціальних служб

У Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соцслужб міста. Зразки форми соцпрацівниці продемонстрували під час «показу мод» у відділі Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування населення в Індустріальному районі. До нової уніформи увійшли брюки, сорочки, спідниці та жилети – для співробітників, які ведуть прийом громадян, а також куртки-трансформери, футболки, рюкзаки та сумки для соціальних працівників, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома.

«Більшість тендерних процедур вже завершено. Наразі ми маємо зразки корпоративного одягу. Це результат дворічної роботи, у якій ми прагнемо, аби Дніпро стало містом соціальних стандартів. Завдяки уніформі підопічні не будуть боятися пускати до своєї домівки соцпрацівників, бо будуть впевнені, що це не шахраї під виглядом наших працівників. Працювати над дизайном нової форми почали ще навесні. Для цього в територіальному центрі створили робочі групи. При розробці одягу враховувалися побажання соцпрацівників, аби їм було комфортно. Плануємо, що нова форма в повному обсязі з’явиться наприкінці серпня», - зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Тетяна Балабанова – соцпрацівниця. Під час «показу мод» вона продемонструвала новий рюкзак. Каже, що із ним буде дуже зручно виконувати свої обов’язки. «Ми приносимо своїм підопічним продукти, необхідні речі. За день буває, що я обходжу 7-8 людей. Тож носити усе це в пакетах було не дуже зручно. Рюкзаки були розроблені з урахуванням наших побажань, ними буде комфортно користуватися», - розповідає Тетяна Балабанова.

Наталя Тихон працює в Лівобережному управлінні соціального захисту населення міської ради. Сьогодні вона приміряла нову спідницю та сорочку для працівників управлінь: «Форма дуже комфортна. Мені подобається колір, він дуже спокійний. У новій формі буде приємно та елегантно приймати відвідувачів».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.