Борис Філатов: місто і надалі розширюватиме програми співфінансування і партіципаторного бюджету 

Нині в Дніпрі зареєстровано 1574 ОСББ і ЖБК. Це — фактично четверть усіх будинків у місті. Щорічно з‘являється близько 70 нових об‘єднань. 

Мер Дніпра Борис Філатов переконаний: чим більше активних і самоорганізованих громадян братимуть участь в житті міста, тим більш комфортним воно ставатиме. 

«Це моя чітка позиція — максимально передавати кошти самоорганізованим громадянам. Розширювати програми співфінансування і партіципаторного бюджету», — наголосив Борис Філатов під час зустрічі з представниками ОСББ і ЖБК 4 серпня. 
Також під час зустрічі говорили про нагальні для об‘єднань домовласників питання: організація покосу трави, благоустрій територій, ліквідація стихійних сміттєзвалищ будівельного сміття та встановлення контейнерних майданчиків. 
«Хотілося б більше контейнерів. Одна локація великогабаритного сміття, її вивозить трактор. Натомість залишається яма, в яку скидають ще більше сміття. Якби стояв контейнер, це б вирішило проблему», — сказав представник ОСББ Паршина, 6 (житломасив Тополя-2) Олександр Вільчаковськии?. 
Крім цього, йшлося про налагодження взаємодії з міськими службами. 
Як відомо, до 2016 року ОСББ були фактично рудиментом титулів департаменту ЖКГ, ними ніхто не займався.  Тепер з представниками об'єднань вибудували прямий діалог - щоб розуміти проблеми кожного, корегувати програми підтримки згідно із реальними потребами людей і налагоджувати взаємодію з міськими службами. 
Нині в Дніпрі діє низка програм фінансової підтримки ОСББ та ЖБК. Їх   доводилося відбивати від численних спекуляцій і спроб затягнути ініціативи під партійні прапори. Також під час попередньої зустрічі міського голови з представниками  ОСББ і ЖБК говорили про програму співфінансування, і її бюджет був збільшений на 10 млн. 
Також Дніпро є єдиним українським містом, де навчання керівників ОСББ і ЖБК фінансують коштом муніципального бюджету.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.