Інфекційний контроль у Дніпрі

За минулу добу в Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулася 82 особи. Станом на 16 липня в місті офіційно підтверджено 555 випадків коронавірусу, 509 осіб з цим діагнозом одужали. Четверо пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина підключена до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 224 негативних результатів від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 16 липня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.
Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 1995 виїздів та обстежили 6393 особи. Отримано 379 позитивних результати.
Крім того, Надія Сальник додала, що наразі в усіх центрах первинної медико-санітарної допомоги міста наявна вакцина для планової імунізації як дітей, так і дорослих. Більш детальну консультацію щодо щеплень можна отримати від свого сімейного лікаря.
За минулу добу в Дніпрі народилося 19 дітей: 7 дівчаток і 12 хлопчиків.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.