Хто і як може скористатися послугами «Соціального таксі» в Дніпрі

У Дніпрі люди з інвалідністю мають можливість безкоштовно користуватися послугою «Соціального таксі». Так, з початку року вже здійснено близько 1600 перевезень.

«Наразі в наявності чотири спеціалізовані авто для перевезення осіб з інвалідністю. Послуга «Соціальне таксі» надається людям з порушенням опорно-рухового апарату та органів зору, першої та другої групи інвалідності. Так, з початку року в нашому відділені перебувають на обліку 624 особи», - розповів директор міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.

Водій «Соціального таксі» Володимир Чуприна розповів, що працює в «Соціальному таксі» вже два роки.

«Робочий графік у мене з 8 до 17, але він може коригуватися в залежності від заявок. Я не можу залишити людину в місці, куди її привіз, бо на звичному таксі вона не зможе доїхати додому. Так, сьогодні мій робочий день розпочався о 7 годині ранку, бо перевозив людину з інвалідністю на залізничний вокзал. Взагалі за день буває п’ять або шість заявок і логістика можлива при цьому різна», - зазначив Володимир Чуприна.

Дніпрянка Тетяна Шуба користується «Соціальним таксі» майже рік і задоволена рівнем надання цієї послуги: «Соціальне таксі – це дуже гарна послуга і про неї я дізналася випадково. Зібрала необхідний пакет документів і наразі при визові таксі диспетчеру навіть не потрібно називати адресу, бо вона її пам’ятає. Мені це дуже подобається, і тепер пересування містом стало комфортним. Звісно, дуже хочеться, щоб користуватися цим таксі можна було частіше».

Як зазначив Максим Єрьоменко, наразі розглядається можливість у найближчий час поповнити автопарк «Соціального таксі», що дозволить значно збільшити кількість перевезень.

Зазначимо, що скористатися послугою мають право люди з інвалідністю, що стоять на обліку у відділені щодо надання транспортних послуг «Соціального таксі» в міському центрі соціальної допомоги. Для цього необхідно подати такі документи: посвідчення особи з інвалідністю або пенсійне, копія довідки МСЕК, паспорту та ідентифікаційного номеру, а також заповнити заяву. Після цього вже замовити таксі, із зазначенням своїх даних та часом і місцем призначення поїздки, за номером телефону: 785-64-62.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.