У лікувальних закладах Дніпра оновлюють медичне обладнання

У Дніпрі з поверненням міських лікарень з підпорядкування області місту почалося їхнє активне оснащення сучасним медичним обладнання, технічними засобами, апаратурою. До міста повернулися 29 лікувальних установ.

За словами заступника міського голови директора департаменту охорони здоров'я населення Андрія Бабського, медицина – одна з найважливіших галузей, що цікавить містян, тому їй приділяється особлива увага і значення. За останні два роки з міського бюджету на медицину виділено понад 900 млн грн. Серед іншого, ці кошти витрачені на утримання всіх лікувальних закладів, заробітні плати, медикаменти. А також на оновлення матеріально-технічного забезпечення.

«На закупівлю медичного, діагностичного, лабораторного обладнання з міського бюджету за останні два роки було виділено понад 50 млн грн. Цьогоріч на ці цілі місто передбачило понад 20 млн грн. Закуповуємо нове обладнання передусім вкрай необхідне для лікування наших пацієнтів. Окрім того, продовжуємо комп’ютеризовувати лікувальні заклади. Так, первинна ланка вже цілком оснащена комп’ютерною технікою, інтернетом. А цьогоріч активно займаємося вторинною ланкою – стаціонарами та поліклінічною службою», - сказав Андрій Бабський.

Серед останніх оновлень медичного обладнання в міській клінічній лікарні №16 – сучасний цифровий рентген апарат. На його придбання з міського бюджету було виділено 3,5 млн грн.

«Вдячні керівництву міста, що дослухається до потреб нашої лікарні. За останні роки в нас суттєво зміцнилася матеріально-технічна база. Закуповуються комп’ютери, медобладнання, різні технічні засоби, а особливо й у нинішній період, коли лікарня є однією з тих, де лікуються хворі на коронавірус. Серед оновлень, яким дуже пишаємося – це цифровий рентген апарат. Його унікальність передусім полягає в тому, що він поєднує дві функції – проведення рентгену та флюорографії. До слова, раніше рентген робили на апараті 1982 року. Оновлення такої апаратури саме для нашої лікарні було вкрай необхідним, оскільки маємо відділення травматології, хірургії, політравми. Якість дослідження, знімків на високому рівні», - розповів генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №16» Олег Хасілєв.

Зі свого боку рентген-лаборант рентгенологічного відділення лікарні №16 Лариса Самчук зазначила: «Працювати з новеньким апаратом – одне задоволення. У роботі все дуже зручно, якісно і швидко. Якщо раніше доводилося проявляти знімки, а це забирало час, то зараз зображення одразу виводиться на монітор, розшифровується і одразу вся інформація надсилається лікарю, який робить заключення. Окрім того, від новенького апарату в рази нижча доля випромінювання.

Дніпрянка Людмила Матвій тільки-но зробила рентген на новенькому апараті: «Дуже зручно і швидко. Не довелося знімати з себе одяг. Буквально хвилин 5 витратила на обстеження. Словом, дуже добре, що поступово наші лікарні оновлюють новими апаратами. Якісна діагностика для пацієнта – першочергова».

Незабаром сучасний цифровий рентген апарат з’явиться й у філіалі міської клінічної лікарні №9 (пров. Фестивальний, 1) для якісного обслуговування мешканців лівобережної частини міста.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.