У Дніпровській міськраді відкрили археологічну експозицію, присвячену розкопкам церкви Святого Лазаря

13 липня в холі Дніпровської міської ради відкрили археологічну експозицію «Розкопки церкви Святого Лазаря у Севастопольському парку». Тут представлено близько 50 артефактів – це лише частина того, що було знайдено під час розкопок. Є також і фотографії.

«У Севастопольському парку Дніпра з травня проводяться розкопки Лазаревської церкви. Звичайно, у містян виникає цікавість, що там знаходять. Тому, коли наш колега Дмитро Каюк (ред. – директор КП «Етнографічні парки Дніпра») запропонував зробити таку експозицію, наш департамент залюбки відгукнувся, міський голова Борис Філатов підтримав. Тож зараз працівники міської ради можуть подивитись на історичні фотографії, світлини розкопок, які нині тривають, та на артефакти, які було знайдено», - зазначив директор департаменту парків та рекреацій Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

Виставка триватиме до кінця тижня, і у зв’язку із всеукраїнським карантином побачити її зможуть лише співробітники міськради. Проте, як зазначає директор КП «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк, згодом експонати передадуть до музею, аби всі мешканці міста могли з ними ознайомитися.

«Тут є елементи церковної утварі, речі, які люди просто загубили, наприклад, монети, натільні хрестики та уламки церкви. Зараз ці артефакти ще не є музейними експонатами. Після того, як будуть проведені спеціальні наукові дослідження, вони будуть передані до музею історії Дніпра», - каже Дмитро Каюк.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.