Протидія коронавірусу у Дніпрі: підсумки тижня

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 73 особи. Станом на 10 липня у місті зареєстровано 541 випадок коронавірусу, 474 людини вже одужали. Удома лікуються 30 осіб, у стаціонарі – 37 (з них 19 перебувають у лікарні № 21). Про це під час пресконференції повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Пацієнтів з пневмонією госпіталізують у міські клінічні лікарні № 4, 6, 9, 16 і також у дитячу № 6. На сьогодні у цих медичних закладах перебувають 63 людини з пневмонією, з яких 9 дітей. Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони обстежили 6 030 осіб. Позитивні результати – у 371 людини.

За словами головної спеціалістки, у лікувальних закладах наявні засоби індивідуального захисту, дезінфектори, медичне обладнання для допомоги хворим з коронавірусною інфекцією.

«Лабораторне тестування на COVID-19 проводиться за допомогою методів полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу (ІФА). Лікар визначає, який саме метод використовувати у тій чи іншій ситуації. За бюджетні кошти такі дослідження безкоштовно проводяться пацієнтам з клінічними ознаками коронавірусної хвороби, з пневмонією, особам, які контактували з підтвердженим випадком. А також тим, хто потребує планової госпіталізації/операції, медичним працівникам, працівникам Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, фармацевтам. Наразі проведено 2 910 досліджень методом ІФА», - зазначила Тетяна Мартиненко.

Вона також нагадала про дотримання карантинних заходів: ретельно мити руки, оброблювати їх антисептиком, носити маски чи респіратори, дотримуватися соціальної дистанції. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.