«Смерть маршруткам!»: у Дніпрі громадський транспорт у неналежному стані знімають з рейсів

У Дніпрі міський департамент транспорту та транспортної інфраструктури в рамках програми «Смерть маршруткам!» розпочав третю хвилю перевірок технічного та санітарного стану автобусів. Наразі особливу увагу приділяють комфортному перевезенню дніпрян в умовах аномальної спеки. За два тижні планують перевірити усі 122 маршрути у Дніпрі. Розпочали з автобусів, що мають кінцеву зупинку на пл. Успенській, а саме: 21, 22, 43, 38, 64-Г, 98, 115.

«Огляд здійснюємо за 22 критеріями. Основні: справність сидінь і люків, цілісність лобового скла та гуми, а також робота кондиціонерів. За кожним з критеріїв йде оцінка – транспортний засіб отримує бали від 0 до 12. Виявляючи недоліки, ми висилаємо до відповідних АТП претензії на їх виправлення», – розповів спеціаліст сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Перевірки проводять у міжпіковий період, тож вони не заважають роботі транспорту. Пасажири задоволені таким контролем мерії, а також радіють, що стало більше автобусів великої місткості: «У них набагато більше місця, особливо у спеку у них легше дихати», – каже дніпрянка Надія.

А містянка Олена зазначає, що великі автобуси кращі за технічним станом, і додає: «Подібні перевірки необхідні, бо раніше у маршрутці їдеш і відчуваєш себе тюлькою. Зараз же набагато легше, тим паче у спеку».

Відзначають дніпряни і безпечність великих автобусів: «Добре, що у нашому місті впроваджують таку програму. Особисто мені спокійніше їздити у «лоцманах»», – каже мешканка Альона.

У рамках програми «Смерть маршруткам!», яка стартувала ще у вересні 2019 року, за дві попередні хвилі було знято з рейсів близько 40 транспортних засобів. Окрім цього, за цей період замінили близько 300 маршруток на 160 автобусів великої місткості.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.