Інфекційний контроль у Дніпрі: оновлені дані

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 85 осіб. Станом на 8 липня у місті офіційно зафіксовано 537 випадків захворювання на коронавірус. 457 людей вже одужали. Двоє пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарата штучної вентиляції легень. Наразі маємо 222 негативні відповіді від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 8 липня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1889 виїздів та оглянули 5944 особи, у 370 з них виявили COVID-19.

«Літо – це пора сезонних овочів і фруктів, які є джерелами мікроелементів та вітамінів. Для гарного настрою та щоб уникнути авітамінозу взимку, не забуваємо споживати п’ять порцій свіжих і різноманітних овочів і фруктів щодня. Намагайтесь уникати смажених продуктів і дуже солоних страв. Це збільшує можливість набряків і підвищує навантаження на серцево-судинну систему. Втамувати спрагу краще за все допоможе чиста вода або свіжі морси чи самостійно приготовлені лимонади з контрольованим вмістом цукру. У спеку краще уникати газованих солодких напоїв та соків, адже вони – суцільний цукор, який також збільшує навантаження на шлункову систему. Бережіть себе та будьте здорові», – сказала Альона Олексенко.

За добу у Дніпрі народилось 23 дитини: 10 дівчат і 13 хлопців.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.