У Дніпрі слухачі Університету третього віку отримали безконтактні квитки для культурного дозвілля

З поступовим послабленням карантину Університет третього віку у Дніпрі розпочинає урізноманітнювати дозвілля слухачів. Для безпеки життєлюбів було запроваджено безконтактні квитки. Отримати їх можна, зателефонувавши до закладу.

«Цей квиток повністю безконтактний. Під час розмови учасника реєструють і повідомляють номер безконтактного квитка. Коли слухач прийде на будь-який наш захід, йому потрібно буде просто назвати номер квитка та пред’явити документ, який посвідчує особу», – зазначила під час пресконференції 26 червня спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Юлія Довгалюк.

Уже 200 життєлюбів отримали безконтактні квитки та 24 червня скористались ними, відвідавши в рамках соціального проєкту концерт у філармонії. Найближчим часом Університет розпочне прогулянки Дніпром на теплоході «Фелічіта».

Відвідування заходів університету можливе лише за наявності захисної маски на обличчі, а також за дотримання соціальної дистанції.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.