Протидія коронавірусу у Дніпрі: підсумки тижня

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 6 осіб. Станом на 26 червня у Дніпрі зареєстровано 502 випадки коронавірусної інфекції. 384 людини вже одужали. Лікування вдома проходять 74 особи, у стаціонарі – 44 (з них 32 перебуває у лікарні № 21, з яких вісім очікують на результати). Про це під час пресконференції повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 1703 виїзди та обстежили 5457 осіб. Позитивні результати – у 361 людини.

За словами головної спеціалістки, у лікувальних закладах наявні засоби індивідуального захисту, дезінфектори, медичне обладнання для допомоги хворим з коронавірусною інфекцією. На сьогодні у лікарню № 21 поставлено все необхідне обладнання, яке було придбано з резервного фонду міського бюджету.

«Не забувайте про дотримання карантинних заходів. Ретельно мийте руки та оброблюйте їх антисептиком, дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть маски чи респіратори. Дотримуйтесь цих порад і це допоможе зберегти ваше здоров’я та близьких. Будьте здорові!» – наголосила Тетяна Мартиненко.

За минулу добу у Дніпрі народилось 15 дітей: 10 дівчат і 5 хлопців.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.