У Дніпрі провели інтерактивно-інтелектуальну гру «Kahoot» до Дня Конституції України

25 червня у Дніпрі провели інтерактивно-інтелектуальну гру «Kahoot» до Дня Конституції України. У ній кожен учасник грає сам за себе, у своєму смартфоні. Це вже третій великий «Kahoot!», який проводить молодіжна рада Дніпра, і вперше питання учасникам ставив секретар міської ради Олександр Санжара.

«Важливо, аби молодь розуміла, що таке Конституція України та навіщо взагалі потрібен цей документ. У формі гри цікаво покращувати знання. Це весело та цікаво. Серед питань, які були підготовлені, є і смішні, і серйозні», – зазначив Олександр Санжара.

Питання до гри готувала молодіжна рада Дніпра.

«Гра унікальна, тому що у ній беруть участь по всьому світу люди будь-якого віку. Гравці набирають бали, кількість яких залежить не лише від того правильна відповідь чи ні, а й від швидкості відповідей. Ми вже провели цілу низку таких «кахутів», два з них були великі, з трансляцією на Youtube молодіжної ради Дніпра. Це гарна нагода для учнів і студентів навчатися в інтерактивній формі під час карантину», – розповів в. о. голови молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.

Цього разу до гри долучилося близько 200 учасників, яким поставили 37 запитань, що стосуються знання Конституції і утворення державності.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.