Інтерактивно-інтелектуальна гра «Kahoot» до Дня Конституції України

25 червня о 15-00 у приміщенні Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, Ситуаційний центр) - інтерактивно-інтелектуальна гра «Kahoot» до Дня Конституції України.

 

 

Спікер:

 

 

- Олександр Санжара, секретар Дніпровської міської ради.

 

 

Довідка:

 

 

Це вже третій «Kahoot!», який проводить Молодіжна рада Дніпра для молоді і вперше за час проведення гри питання учасникам ставитиме секретар міської ради  Олександр Санжара. 

 

 

Вікторина проходитиме у прямій трансляції на YouTube каналі Молодіжної ради Дніпра. Організатори -Дніпровська міська рада спільно з Молодіжною радою Дніпра.

 

 

«Kahoot!» – це інтерактивна гра, у якій кожен учасник грає сам за себе, у своєму смартфоні. Мета- можливість перевірити свої знання Конституції України, державотворення.

 

 

Кількість учасників на грі цього разу очікується 200. Буде поставлено 37 питань, які стосуються знання Конституції і утворення державності. Переможці і учасники гри отримають подарунки.

 

 

Формат:

 

 

-15-00 початок інтерактивно-інтелектуальної гри (на екрані транслюються питання, учасники відповідають у своїх смартфонах)

 

 

-16-00  завершення заходу.

 

 

К.о. Сорсорян Еліна, головна спеціалістка сектору молодіжної політики відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР ( 063 460 34 05)

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.