У Дніпрі розпочали капітальний ремонт вулиці Юрія Кондратюка

У Дніпрі вперше за багато років розпочали капітальний ремонт вулиці Юрія Кондратюка, що розділяє житлові масиви Покровський та Червоний камінь. До робіт взялися комплексно: замінять асфальт, вуличне освітлення, зроблять автоматичну систему поливу та розширять тротуар.

Останній раніше був 60 см завширшки, після ремонту він стане 3 метри. Також там обладнають паркувальні «кишені». Реконструкція складатиметься з двох етапів. Перший планують завершити вже до осені цього року.

«Тут постійно була проблема із підтопленнями. Торік ми завершили переніс мереж зливової каналізації, тож на вулиці Кондратюка нарешті з'являться повноцінні дощоприймачі. Вздовж усієї вулиці будуть зелені зони та дитячі майданчики. Уперше у місті ми обладнаємо завищені пішохідні переходи. Вони виконуватимуть функцію лежачих поліцейських. Ми проаналізуємо цей досвід, і можливо будемо використовувати його в усьому місті», – зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Як розповідає мешканка цього району Дар'я, раніше після зливи вулицею Кондратюка пройти було не просто: «Калюжі були такі, що на море можна було не їхати. А за кермом боялася залишити тут колеса. Радію, що дуже скоро вулицю відремонтують».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.