Тупик Коломойського чи балка «УНІАН і 1+1»: Філатов пропонує нові назви вул. Короленка, яку нібито «змило дощем»

Вулицю Короленка, котру за даними одного з центральних телеканалів, що належить олігархові Коломойському, минулого тижня нібито «змило дощем», можуть перейменувати в оригінальний спосіб. Про це йдеться у письмовій пропозиції мера Дніпра Бориса Філатова до міської комісії з перейменування.

«У зв’язку з відсутністю цієї вулиці на мапі я вимушений звернутися до міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об‘єктам, розташованим на території міста Дніпра, з проханням розглянути перейменування колишньої вулиці Короленка», — йдеться у документі, який оприлюднено 15 червня та запропоновано до невідкладного розгляду комісією.

Так, для вулиці пропонують три нові назви. Вулиця Змита — як історичний місток між минулим і сьогоденням, а також реальний стан речей у Дніпрі. Балка «Медіахолдингу УНІАН та 1+1» — як увічнення пам’яті про інформаційні ресурси, котрі першими звернули увагу на «відсутність наземної та підземної частин колишньої вулиці Короленка». Ще одне запропоноване найменування — тупик Ігоря Валерійовича Коломойського. Таким чином хочуть за життя вшанувати пам’ять людини, котра щоденно думає про рідне місто і комфорт його мешканців.

Крім цього, пропонують також встановити барельєф журналістів (авторів новин) про події, пов‘язані з вулицею Короленка. Водночас у документі зазначається, що останнім часом інформаційні майданчики, які належать олігарху Коломойському, розповсюджують недостовірну інформацію. Зокрема, щодо будівництва метрополітену і реконструкції вул. Яворницького. Утім, згодом інформресурси чомусь видаляють ці статті. Водночас у Дніпрі залишається низка місць і організацій, котрі через вплив олігарха позбавлені можливості якісних змін. Йдеться насамперед про аеропорт — нині існує монополія Коломойського на це летовище, що впливає на загальний стан: зникають туристичні та інвестиційні перспективи.

Також футбольний клуб «Дніпро», котрий свого часу був дуже перспективним, наразі по суті припинив існування. Ще один приклад — чи не найбільша спортивна недобудова України, котру колись планували звести як баскетбольну арену. Також із тих самих причин у місті захаращеними залишаються ще щонайменше дві локації — це Будинок офіцерів і картинг-центр.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.