"Роботодавець-рекрутер-шукач роботи" - алгоритм успішного працевлаштування!

«Роботодавець - рекрутер - шукач роботи» - алгоритм успішного працевлаштування!

Проведення онлайн-заходів у форматі «Роботодавець - рекрутер - шукач роботи» став надзвичайно актуальним не тільки в період карантину, а й після його численних послаблень. Одним з найзручніших візуально-дистанційних методів зв'язку із громадянами виявилися онлайн-ярмарки вакансій.

Так, за травень місяць відділом рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості було проведено 4 онлайн-ярмарки, участь у яких прийняли 35 осіб. Окрім того, від початку карантину, з 17 березня, фахівці відділу надали близько 2000 рекрутингових послуг дистанційно, зокрема засобами телефонного зв’язку, електронної пошти, онлайн-зустрічей з роботодавцями, zoom-співбесід.

Завдяки дистанційній комунікації на онлайн-конференціях, учасники, не виходячи з дому, мають змогу :

• Дізнатися про актуальні та цікаві вакансії.

Інформаційний простір, в якому працюють рекрутери, майже необмежений: соціальні мережі, сайти пошуку роботи, портал Державної служби зайнятості, сайти підприємств, тощо.

• Отримати інформацію про умови роботи з перших вуст.

Під час онлайн-ярмарок вакансій представник роботодавця особисто надає інформацію про характер, графік, умови роботи, кваліфікаційні та психологічні вимоги, а також ознайомлює з програмами матеріального заохочення та додаткових переваг роботи на підприємстві.

• Дізнатися про особливості обслуговування та рекрутингові послуги в службі зайнятості.

Фахівці кожного дня співпрацюють з роботодавцями та шукачами роботи, ознайомлюючи їх з послугами рекрутингу. Складають тексти оголошень про вакансії, розміщують інформацію на інтернет-ресурсах, аналізують професійні якості шукачів роботи, презентують кандидатів роботодавцю, організовують (онлайн) зустрічі з претендентами та узгоджують дату проходження співбесіди.

• Отримати інформацію про web-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій.

Сучасні електронні сервіси: «Освітній портал», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри», офіційний сайт ДСЗ та Facebook-сторінки, на яких можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме подивитися зміни до законодавства та почитати цікаві новини.

Наприкінці кожної онлайн-конференції фахівці Дніпровського міського центру зайнятості надають роз’яснення з питань, які поставили слухачі.

Зважаючи на те, що карантинні обмеження продовжують діяти на території Дніпропетровської області, проведення онлайн-конференцій у форматі «Роботодавець - рекрутер - шукач роботи» залишається актуальним.

Участь у заходах є безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених. Тому скористайтесь можливістю поспілкуватись з роботодавцем у зручному та безпечному форматі. Маєте намір приєднатися? Зробити це досить просто:

• завантажте додаток Zoom на свій девайс (смартфон, планшет, комп’ютер, ноутбук);

• зареєструйтесь у додатку Zoom;

• зв’яжіться з відділом рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості;

• у зазначений день і час приєднайтеся до групи.

Якщо Вас зацікавила інформація або Ви маєте бажання прийняти участь у онлайн-заходах, звертайтесь до відділу рекрутингу Дніпровського МЦЗ 067-755-50-64

Будемо раді допомогти!

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.