У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку

За даними опитування громадської думки, проведеного у жовтні 2019 року на замовлення Дніпровської міської ради, 65,4 % жителів Дніпра вважають, що за останній рік у сфері благоустрою міста відбулось покращення. Понад 60 % мешканців позитивно оцінюють облаштування зелених зон і зон відпочинку (парки, сквери). Також, за даними VI всеукраїнського муніципального опитування (Соціологічна група «Рейтинг», IRI; 25 січня – 17 лютого, 2020), 46 % жителів Дніпра позитивно оцінюють публічні парки та сквери міста. У порівнянні з 2015 роком цей рівень збільшився на 12 %. Такі дані під час пресконференції 4 червня оприлюднив голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«Якщо раніше парки зазвичай будувалися переважно у центральній частині міста, то зараз нові зелені зони з’являються у спальних районах, що дає можливість жителям відпочивати у безпосередній близькості від дому. Лише за минулий рік Дніпро отримав два нових сквери – «Прибережний» на ж/м Перемога та сквер на ж/м Західний. Вони збудовані з нуля, є сучасними та по своєму унікальними. Наразі триває реконструкція трьох парків: Зелений Гай, ім. Писаржевського та ім. Володі Дубініна. І це все при тому, що Дніпро у 2020 році недоотримав близько 2 млрд грн від центральної влади», – зазначив Станіслав Жолудєв.

До літнього сезону в Дніпровській міській раді створили карту здорового та безпечного відпочинку. На неї вже нанесено 9 парків і скверів, 3 локації біля води, а також 2 алеї. Мапа буде постійно оновлюватися.

«Комунальники, як і зазвичай, готувалися до літнього сезону. На цю карту нанесені об’єкти, на яких уже завершені усі підготовчі роботи: відремонтовані об’єкти благоустрою, підстрижено газони, обрізані аварійні гілки тощо. Ідея мапи – внутрішньоміський туризм, бо через епідеміологічну ситуацію у світі багатьом довелося відмовитися від відпусток. А це гарний привід дізнатися краще своє місто, наприклад, мешканці Самарського району можуть поїхати до скверу на ж/м Західний та побачити, як змінюється місто», – зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Антон Андрієнко.

Щодня у парках міста проводиться дезінфекція поверхонь, проте у міськраді нагадують про необхідність дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.