Як цьогоріч у Дніпрі проходитиме ЗНО

Міністерство освіти та науки України затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Так, пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня, з інших предметів – 17 червня.

Із 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО розмістять нові запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів. Про це під час пресконференції 27 травня повідомила методистка методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Наталія Галича.

«Вхід до пунктів проведення пробного ЗНО можливий за наявності оригіналу документа, за яким відбувалася реєстрація, запрошення-перепустки та засобів індивідуального захисту (маска чи респіратор та антисептик).

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня. Інформацію про отримання результатів основної сесії з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 29 липня», – зазначила Наталія Галича.

Додаткова сесія запланована з 23 липня по 11 серпня. Результати розмістять до 14 серпня.

При проведенні цьогорічного ЗНО учасникам доведеться дотримуватися ще й так званого санітарного протоколу.

«Стандартну відстань у класах між учасниками у 1,2 метра за можливості буде збільшено до 1,5. Учасникам потрібно мати засоби індивідуального захисту. На пробне ЗНО потрібно мати власну маску. На основній сесії видаватимуть по 2 медичні маски на кожен тест, але можна використовувати власні. У попередні роки інтервал допуску учасників до пункту проведення ЗНО становив 30 хвилин, цього року – 1 година 5 хвилин. Це зроблено, аби не було великого скупчення людей», – зазначила директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Перепоною для допуску до складання тесту може стати температура тіла вища за 37,3 градуса або наявність ознак гострого респіраторного захворювання. Учасникам при вході вимірюватимуть температуру.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.