У Дніпрі створюють Стратегію розвитку ОСББ і ЖБК

У Дніпровській міській раді працюють над створення Стратегії розвитку ОСББ та ЖБК. Документ має стати своєрідною інструкцією для нових об’єднань та орієнтиром для вже чинних. Стратегія включатиме декілька напрямів: енергоефективність, організація, проведення ремонтів, навчання. Після підготовки проєкту, його буде винесено на розгляд сесії міськради. Про це під час пресконференції 26 травня повідомив спеціаліст відділу по роботі з ОСББ, ОСН і ЖБК Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

«Ми проаналізували усі об’єднання. На початку нашої роботи усі вони були розрізнені: були якісь прагнення для їхнього будинку, але концепції розвитку в цілому не було. Міська влада прийняла на себе ініціативу щодо систематизації проблем ОСББ. Аби провести аналіз, працюємо за двома напрямами: об’єднання через профільний сайт «Простір самоврядування» (http://osbb.dniprorada.gov.ua/?fbclid=IwAR11Ktn52945lw9b9DWFRfucm6_-QpBGa9DOJKuTOlYjhdS7VjXIaJu-rG8) можуть подати стратегічний план із переліком усіх ремонтів, які їм потрібно зробити. Інший – представники міської влади проводять анкетування голів об’єднань, щоб розуміти проблематику, скільки об’єднань регулярно беруть участь у програмах та яка допомога потрібна. Це допоможе нам зробити стратегію», – зазначив Владислав Макарець.

Так, за словами представника мерії, Стратегія розвитку ОСББ та ЖБК стане єдиним документом, на базі якого об’єднання зможуть працювати декілька років.

«Усіх голів ОСББ, які мають бажання взяти участь у підготовці документа та розуміються на тому, навіщо потрібна стратегія, запрошуємо до співпраці. Зараз вона дистанційна. Будемо разом напрацьовувати цей єдиний документ, який буде гарантією та стимулом для усіх об’єднань далі розвиватися», – зазначив спеціаліст відділу по роботі з ОСББ, ОСН та ЖБК Дніпровської міської ради.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.