Протидія коронавірусу у Дніпрі: підсумки тижня

У Дніпрі зареєстровано 361 випадок коронавірусної інфекції. 118 людей вже одужали, з них 40 – цього тижня. Продовжують лікуватися 243 особи (78 – у стаціонарі, 165 – амбулаторно). Семеро пацієнтів наразі перебувають у тяжкому стані в 21-й лікарні. Від ускладнень COVID-19 у місті померло семеро людей. Про це під час пресконференції 22 травня розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення міськради Юлія Віклієнко.

Продовжують працювати чотири мобільні бригади з ПЛР-системою. На сьогодні вони обстежили 3 643 пацієнти. Позитивні результати – у 266 людей.

На сьогодні у респіраторних центрах (на базі лікарень № 6, 9, 4, 16, дитячої лікарні № 6) перебувають 82 пацієнти з пневмоніями, у 26-х підтверджено коронавірус.

За словами заступниці директора департаменту, у місті триває оснащення усім необхідним медичних закладів, де лікують хворих на коронавірус, зокрема базових лікарень № 21 та № 8 і респіраторних центрів. Більшість медичного обладнання вже поставлено. Очікується надходження іще шести апаратів ШВЛ високого класу. Також у наявності – ліки, засоби індивідуального захисту, дезінфектори.

Водночас триває перепрофілювання міської лікарні № 8 для прийому хворих на COVID-19. Там продовжуються внутрішні та зовнішні ремонтні роботи.

«Через продовження карантину до 22 червня залишається важливим і дотримання карантинних заходів, зокрема, маскового режиму, ретельного миття рук та оброблювання антисептиком, тримання дистанції мінімум 1,5-2 метри», – наголосила Юлія Віклієнко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.