Дніпро розпочинає акцію «Зателефонуй учню»

Навчання на карантині стало для дітей та педагогів іспитом на витривалість і професійну майстерність. У цей час було дуже важливо дистанційно організувати роботу з учнями та своєчасно надавати практичні поради їм та їхнім батькам.

21 травня департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради провів онлайн-наради з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо завершення навчального року та запропонував долучитись до акції «Зателефонуй учню».

У телефонній розмові вчителі повинні проговорити індивідуальні досягнення учня в навчальному році, запитати про труднощі та плани. Запропонувати завдання, які допоможуть школярам провести літні канікули весело та змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком. Порадити літературу для позакласного читання та фільми для родинного перегляду.

Діти, які живуть у цифровому світі, в епоху постійних змін, як ніколи потребують вчителя, який вміє і бажає спілкуватися. Саме порозуміння педагога з учнем – основна цінність сучасної школи.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.