Борис Філатов про капітальний ремонт площі Шевченка: один із пріоритетів у реконструкції міських територій – зручність для пішоходів

У Дніпрі розпочали капітальний ремонт площі Шевченка – із розширенням пішохідної зони. Це – частина великого проєкту, до якого також входить реконструкція вул. Яворницького, котра буде повністю пішохідною. «Одним із пріоритетів міської влади за цю каденцію є реконструкція міських територій, котра б робила їх максимально зручними для пішоходів. Урбаністичні тенденції з усього світу показують, що, зокрема, у центральних частинах міст потрібно давати більше можливостей пересуватися пішки, гуляти. Це правильно і по-людськи», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду будівництва 22 травня.

У ході ремонту замість асфальту тут викладуть бруківку, а тротуари вимостять бетонними плитами. Також встановлять лавки, оновлять освітлення, замінять зливову каналізацію, обладнають зелені острівці. Площу будують і з урахуванням елементів доступності.

Борис Філатов зауважив, що під час ремонту чимало уваги приділять саме заміні мереж: «Коли ми беремося за капітальні реконструкції міських локацій, то перекладаємо водопровід, зливову каналізацію та інші мережі. Це потребує чималих фінансових ресурсів, утім це дозволить уникнути проблем у майбутньому». Закінчити площу Шевченка планують у вересні цього року. Крім цього, у прилеглих дворах також ремонтують внутрішньоквартальні дороги. Нині роботи тривають по вул. Дмитра Донцова, 2, 4, 6 і вул. Володимира Вернадського, 35. Для місцевих дворів це перший системний ремонт із часу зведення тут будинків. «Ми раді, звісно. За 50 років, відколи здані будинки, це перший такий ремонт», – сказала місцева мешканка Лариса Андріївна. На прохання активних жителів прилеглих будинків звернуть увагу також і на озеленення.  

Ще одну тутешню адресу – вул. Івана Акінфієва, 15 – розпочнуть ремонтувати у червні.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.