Озеленення Дніпра: у місті планують висадити ще понад 2 тисячі дерев і кущів

У Дніпрі вже завершилося весняне висаджування: у місті з’явилось 1900 нових дерев. Відтепер на вул. Набережній Заводській, Донецькому шосе, просп. Слобожанському та на прибудинкових територіях у різних районах міста ростуть саджанці кленів, платанів, лип, катальп, горобин. Окрім того, комунальники висадили по місту понад 200 кущів (туї, троянди) та більше ніж 67 тис. квітів. Наступне озеленення буде вже восени. Про це під час прямої телефонної лінії 20 травня повідомила заступниця директора КП «Міськзеленбуд» Олена Нікітіна.

«Власне, до кінця року плануємо ще посадити понад 1 200 дерев, 1 300 кущів та до Дня міста висадити більш як 12 тис. хризантем. Зелені насадження, які на балансі «Міськзеленбуду», обов’язково доглядаємо: поливаємо, прополюємо, підживлюємо, проводимо обрізування тощо», – додала Олена Нікітіна.

Водночас з початку року міськзеленбудівці обрізали та омолодили майже 4 тисячі дерев. Із заявами обрізати насадження чи видалити аварійне, мешканці можуть звертатися на єдину гарячу лінію: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради за адресою: вул. Виконкомівська, 6.

Дозвіл на обрізування чи видалення аварійного дерева видає спеціальна комісія при департаменті. Після обстеження вона складає відповідний акт.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.