У Дніпрі запустили електронну спецперепустку для проїзду у громадському транспорті

У Дніпрі для зручності містян впровадили спеціальний квиток для проїзду у громадському транспорті в електронному вигляді. Відповідний мобільний додаток розробили фахівці департаменту інформаційних технологій міської ради спільно з учасниками «IT Dnipro Community».
За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігоря Маковцева, отримання електронного спецквитка є зручним передусім для мешканців. Також це дозволить значно скоротити черги у пунктах видачі відповідних документів. Вони, до речі, продовжуватимуть працювати (Самарська райрада, вул. 20-річчя Перемоги, 51; Новокодацька райрада, просп. Сергія Нігояна, 77; «Автотранспортне підприємство – 11205», вул. Калинова, 87; тролейбусне депо № 2, КП «ДЕТ», просп. Б. Хмельницького, 31-А; проспект Дмитра Яворницького, 75).
«Із послабленням карантинних заходів збільшилася кількість людей, які мають право на проїзд у громадському спецтранспорті, а відтак – зросла кількість заявок на видачу спецквитків. Тому відтепер, щоб не стояти у чергах, такий квиток можна отримати і в електронному вигляді», – сказав Ігор Маковцев.
Наразі електронну спецперепустку можна отримати через мобільний додаток у Google Play (для смартфонів) або за посиланням. Незабаром ця послуга стане доступною і через App Store. Окрім того, на зупинках громадського транспорту також будуть плакати з відповідним QR-кодом, при зчитуванні якого з’являтиметься посилання на мобільний додаток.
Зі свого боку директорка департаменту інформаційних технологій міськради Альона Чуєва зазначила, що розробка та впровадження додатка, як і його використання, цілком безкоштовні.
«Для комфорту громадян, зменшення контактів під час карантину та полегшення процедури отримання спеціального квитка у рекордно короткий термін розроблено можливість отримання та використання такого документа в електронному вигляді без паперових заяв і черг – лише за допомогою смартфона. Процедура заповнення заявки є максимально простою. Усю подану інформацію перевіряють працівники ЦНАПу. Після погодження отримання квитка заявнику надійне повідомлення у мобільний додаток щодо його активації, пройшовши яку ним одразу можна користуватися зі смартфону», – розповіла представниця мерії.
Для проїзду за електронним квитком достатньо показати його на смартфоні (роздруковувати не потрібно). Разом із спецперепусткою залишається обов’язковим пред’явлення посвідчення особи.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.