День Перемоги – вдома: Борис Філатов розповів, як місто підготувалося до відзначення 9 Травня

У День пам’яті та примирення, а також до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Дніпрі онлайн-трансляції заходів із вшанування пам’яті героїв, а також тематичні фільми та передачі, цілодобово транслюватимуться в телемарафоні на каналі «ДніпроTV» (8-го і 9-го травня). Нині у місті також упорядковують меморіали та пам'ятні місця у всіх районах: поклали нову плитку, відремонтували опорні стінки, оновили пам'ятні написи, висаджують квіти.

«Ще раз підкреслю: ми у всякому разі відзначимо День Перемоги. Навіть залишаючись удома. Шановні земляки, зрозумійте правильно: не потрібно приходити самим або організовувати цілі групи для покладання квітів до пам'ятників. Ми зробимо це за вас – відвідаємо кожен меморіал, щоб вшанувати пам'ять усіх героїв», – зазначив Борис Філатов у своєму щотижневому звіті на сторінці у Facebook.

За його словами, усі 324 учасники боїв Другої світової, котрі проживають у Дніпрі, отримають матеріальну допомогу на загальну суму у понад 812 тис. грн.

Водночас у місті триває безкоштовна адресна доставка продуктових пайків і необхідних медикаментів самотнім літнім людям. За період карантину мерія разом із волонтерами, соціально відповідальними підприємцями, торговими мережами і всіма небайдужими містянами розвезли близько 21 тис. наборів харчів, ліків і господарчих засобів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.