У Дніпрі замінюють системи впусків холодної води в школах

У Дніпрі під час карантину продовжують ремонтувати системи впусків холодної води у дитсадках і школах. Так, цього тижня відповідні роботи проводяться по вулиці Караваєва, 17. Труби у середній загальноосвітній школі № 5 не міняли із побудови закладу – близько 70 років.

«Це планова заміна мережі, бо строк експлуатації давно вийшов, неодноразово тут ставались прориви. Металеву трубу замінемо на нову поліетиленову, вона відповідає санітарним нормам і стійка до корозії. Гарантійний термін експлуатації нової мережі – 50 років», – говорить інженер інспекції з контролю за ремонтами Дніпровської міської ради Владислав Павленко.

Поліетиленова труба має вдвічі більший діаметр, ніж металева. Це дозволить встановити на території школи пожежний гідрант: раніше його тут не було, бо маленький розмір труби не давав потрібного тиску.

«У нас періодично траплялись аварійні ситуації, доводилось зупиняти навчальний процес. Я дуже рада, що такого більше не буде. Дуже добре обрано час для ремонту – під час карантину нікого в школі немає, тому можна сміливо від’єднати будівлю від водопостачання. Плюс у нас з’явиться гідрант, що дуже добре для безпеки учнів», – говорить директорка школи № 5 Олена Кошляк.

Під час карантину планові роботи проводяться з мінімальним відключенням абонентів від водопостачання.

 

Довідка. У 2018 році рішенням міськради на баланс КП «Дніпроводоканал» було передано 344 шкільні та дошкільні заклади. Торік у 19-х з них замінили системи впусків холодної води, цьогоріч у планах – більш ніж 50 об’єктів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.