Вистави, вебінари та казки: у Дніпрі з’явився youtube-канал про культуру

Відтепер переглянути вистави дніпровських театрів, виступи дитячих колективів і дізнатися про відомих діячів культури міста можна на youtube-каналі «Культура Дніпра». Його було створено за підтримки фонду «Культурна столиця». Про це стало відомо під час пресконференції 6 травня.

«Культура зараз переживає не найкращі часи. Тож це свого роду виклик для усіх діячів мистецтв. Але у нас, у Дніпрі, дуже потужна та професійна команда, якій не страшні будь-які виклики. На новому youtube-каналі «Культура Дніпра» будуть і записи вистав, концертів тощо. Навіть після закінчення карантину, я упевнений, він буде затребуваний», – зазначив голова художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Канал «Культура Дніпра» запрацював 1 квітня і вже має прихильників. На каналі відео розділені на блоки: «Казка-розказка», «Навчальні курси», «Театри – місту!», «Наші зірочки», «Власноруч» та «Особистості».

«У мережі безліч youtube-каналів, тож ми ставили собі на меті створити унікальний контент. Тут висвітлюється культурне життя, крім того, на каналі вже доступні три безкоштовних вебінари для викладачів. Наступний такий відбудеться 17 травня для викладачів хореографічних шкіл. Такої збалансованої інформації у вільному доступі більше ніде у мережі немає», – каже начальник управління культури Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

У планах каналу «Культура Дніпра» – онлайн-трансляції фестивалів, концертів, екскурсій та проведення дистанційних творчих конкурсів.

Директор і художній керівник Дніпровського театру актора та ляльки Валентин Фетісов також зазначив, що після завершення карантину його колектив готовий продовжувати знімати та монтувати вистави для каналу «Культура Дніпра».

«Спочатку ми трохи переймалися тим, як наші глядачі сприймуть новий формат youtube-спілкування, бо театр – це завжди живе спілкування. Але з великим задоволенням і здивуванням ми побачили, що наша вистава на каналі «Культура Дніпра» викликала жвавий інтерес у глядача, і не тільки за кількістю переглядів, а й за відгуками», – каже Валентин Фетісов.

Директорка Дніпровської дитячої музичної школи № 15 Марина Чекалкіна зазначила, що канал «Культура Дніпра» надає унікальну можливість переглянути культурні заходи міста з будь-якого куточка планети.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.