У Дніпрі на проспекті Героїв облаштовують зону відпочинку

У Дніпрі на проспекті Героїв, між будинками № 9 та № 11, облаштовують сквер. На площі у 2 300 кв. м планують встановити бордюри, сформувати та заасфальтувати пішохідні доріжки.  
 «Мешканці цього району вже неодноразово зверталися з проханням щодо облаштування зони відпочинку. Тож наразі у сквері ведуться підготовчі роботи до асфальтування, знімають старий та встановлюють новий бордюрний камінь, вивозять сміття. Орієнтовна вартість робіт становить близько 2,5 млн грн. Завершити облаштування скверу плануємо до кінця травня», – розповів заступник начальника управління з благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.
«Ми дуже задоволені, що в нас нарешті буде облаштований сквер. З нетерпінням чекаємо, коли з малечею кататимемося на велосипедах, скейтах, роликах», – сказала жителька будинку № 9 Юлія.
Юрій є місцевим мешканцем уже понад 30 років, каже: таке облаштування проводять тут уперше.
«На моїй пам’яті вперше за довгі роки відбувається ремонт цього скверу. І це дуже добре, адже тепер з’явиться чудове місце відпочинку для мешканців району», – сказав чоловік.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.